Roztocze wschodnie 10.2022 [film]

Roztocze wschodnie 10.2022 [film]

4 grudnia 2022 Wyłączono przez DORTP.TV

Spotkanie na Roztoczu grupy Duster Off-Road Team Poland zbiegło się w czasie z obchodami 3-lecia istnienia DORTP.

Wyjazd zawdzięczamy Damianowi Dydykowi, podobnie jak pierwsze spotkanie w Beskidzie właśnie trzy lata temu, które nieformalnie zostało uznane za początek istnienia grupy. Historia zatoczyła bardzo fajne koło.

Poznaliśmy kulturę Kresów, wiele historycznych miejsc i sporo naprawdę ciekawych historii związanych z tym regionem. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy wraz z Damianem współtworzyli to spotkanie pośrednio i bezpośrednio ?

Podziękowania dla naszych przewodników Bolka i Grzegorza ? czujemy ogromny niedosyt historii i opowiadań którymi nas raczyliście ☺️ mamy nadzieję, że bedzie okazja rychłego powrotu na szlaki bunkrów czy cerkwii ?

Dziękujemy Nadleśnictwo Lubaczów, Lasy Państwowe z Panem Witoldem na czele ?udowadniacie, że da się współpracować z Lasami Państwowymi w ramach turystyki off-roadowej ?kochamy i szanujemy naturę w takim samym stopniu ?

Za nami kolejny niezapomniany weekend, podziękowania dla całej Bobrowej ekipy za mega atmosferę, nocne rozmowy Polaków oraz megahit, który już wkrótce znajdzie się na szczytach list przebojów ?