Mazurskie spotkanie DORTP odbyło się w dniach 9-12 lipca, w ośrodku Dolina Wierzby w Dorotowie. Frekwencja tym razem nieco mniejsza niż zwykle ale wyjazd był planowany dość spontanicznie – przybyło 6 załóg. Wyjazd miał charakter turystyczno – terenowy. W planie zwiedzania znalazły się m.in. takie miejsca jak: Olsztyn, Mikołajki czy Arboretum w Kudypach. Nie zabrakło również objazdu jeziora Śniardwy.

Tu były Bobry! Edycja 2023
Na naszej Dusterowej grupie Duster Off-Road Team Poland ruszyła tegoroczna edycja konkursu „Tu były Bobry”. Na czym polega zabawa? Wrzucajcie









