Dacia

Dacia Bigster – w oczekiwaniu na premierę flagowca

Wierny stylowi Dacii, Bigster jest przestronny, solidny, przeznaczony na otwarte i nieutwardzone drogi, odkrywający nowe horyzonty. To esencja 4,6-metrowego SUV-a, zawierająca nie więcej, nie mniej niż to, co niezbędne. Ten SUV to sposób Dacii na uczynienie segmentu C bardziej dostępnym dla każdego konsumenta.

„Dacia Bigster uosabia ewolucję marki. Niezbędny, z nutą odważnego designu i ducha outdooru. Udowadnia, że ​​dostępność cenowa nie jest sprzeczna w żadnym znaczeniu z atrakcyjnością. W Dacii wierzymy w to i ten samochód jest tego dowodem”.
Alejandro Mesonero-Romanos, dyrektor ds. projektowania Dacii

Dacia Bigster – pełen obraz DNA marki

DNA Dacia Bigster zostało nasycone mocnymi wartościami marki, które na przestrzeni lat pomogły w budowaniu solidnych, długotrwałych relacji z klientami i fanami: prostotą, uczciwością i autentyczności. Proporcje Dacii Bigster są współczesne, a jednocześnie ponadczasowe. Wysyłają jasny sygnał o solidności. Jej linie są proste i uspokajające. Nie ma tu żadnego udawania; to co widzisz jest tym co dostajesz.

Dacia Duster III – tylko 3 gwiazdki w teście Euro NCAP

Jego duże wymiary zewnętrzne są obietnicą bardzo przestronnego wnętrza. Sygnatura świetlna w kształcie litery Y jest teraz większa, podkreślając odważny i stanowczy styl SUV-a. Ciemnozielony, satynowy lakier podkreśla żądnego przygód odkrywcę. Żadnych bajerów, chromowanych elementów wykończenia czy imitacji aluminium – Bigster to prawdziwy pojazd stworzony w oparciu o oryginalne zasady, takie jak wybór stosowania wyłącznie surowych tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu do wszystkich zewnętrznych paneli ochronnych.

Dacia Bigster – silniki

Przyszły lider gamy Dacii będzie dostępny zarówno z silnikami zasilanymi alternatywnymi źródłami energii, jak i z silnikami hybrydowymi, co oznacza, że ​​marka zawsze będzie doskonale zsynchronizowana ze zmieniającymi się przepisami i oczekiwaniami klientów. Dacia Bigster być może w przyszłości będzie dostępna w wersji 100% elektrycznej. Czy Dacia Bigster E-Tech Electric przyjęłaby się na rynku? Poza znanymi silnikami Mild Hybrid i Full Hybrid ma się pojawić mocniejsza hybryda 1.8. Wciąż tematem otwartym pozostaje kwestia hybrydowego napędu 4×4 – przód napędzani silnikiem spalinowym, tył – elektrycznym.

Dacia Duster off-road – pytania i odpowiedzi

Dacia Bigster – cena

Nowa Dacia Bigster zadebiutuje pod koniec tego roku. Można nieśmiało zaspekulować, że cena bazowej wersji zacznie się poniżej 100 000zł. Za topowe odmiany typu Extreme lub Journey (odpowiednio wersja dla aktawnych i „bulwarowa”) bedzie trzeba wyłożyć pewnie około 130-140 tysięcy. Z pewnością doczekamy się dodatków typu Sleep oraz Adventure znanych z mniejszego brata – Dacii Duster. Start zamówień powinien się rozpocząć wraz z początkiem nowego roku i wtedy też poznamy wiążące ceny modelu Dacia Bigster.

Jak pokazał Bigster, Dacia jest sposobem na ucieczkę, zapewniając swoim klientom wyjątkowe, autentyczne i pozbawione zbędnych dodatków doświadczenia. Bardziej niż kiedykolwiek Dacia ucieleśnia swobodę ruchu i stała się wyrazistym elementem, który odzwierciedla potrzeby i podstawowe aspiracje swoich klientów. Zakup, który ma znaczenie. Dacia: zawsze niezbędna, coraz atrakcyjniejsza.

Śledź nas na YouTube!

Źródło: Dacia