NewsRenault

Renault Espace E-Tech Full Hybrid

W dzisiejszym świecie mobilności, Renault Espace E-Tech Full Hybrid wyróżnia się jako znakomite połączenie komfortu, dynamiki i ekologicznej odpowiedzialności. Ten SUV nie tylko oferuje przestrzeń dla 7 osób, ale także napęd full hybrid, który definiuje nowe standardy dynamiki i ekologii.

200 koni, niskie spalanie i aż 130km/h na elektryku!

Pod maską nowego Espace modelu pulsuje zaawansowany silnik E-Tech Full Hybrid, o mocy aż 200 KM. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, Renault Espace staje się niezwykle oszczędny, zużywając jedynie 4,6 litra paliwa na każde 100 kilometrów. Ale to nie wszystko – zdolność do poruszania się w trybie elektrycznym przy prędkościach nawet do 130 km/h to prawdziwa rewolucja. Wyobraź sobie płynną, bezgłośną jazdę na autostradzie, w pełni elektrycznym napędem. To teraz możliwe.
Ponadto, Renault podkreśla swoją przyjazność środowisku, oferując możliwość pokonania nawet 80% trasy po mieście w trybie elektrycznym. To przełomowe podejście, które minimalizuje emisję szkodliwych substancji, jednocześnie zapewniając komfort i wydajność podczas codziennych dojazdów.
Nowy Espace może pokonać dystans aż do 1100 kilometrów na jednym tankowaniu, łącząc osiągi silnika spalinowego z możliwością jazdy w trybie elektrycznym. To imponujące osiągnięcie, które daje swobodę podróżowania nawet na dłuższych trasach.

Zobacz więcej nowości Renault i Dacia

7 osób lub potęzna przestrzeń bagażowa

Nowy Renault Espace oferuje wiele opcji ustawienia foteli dla najbardziej wymagających użytkowników:
Wersja z 7 miejscami zapewnia przestronną przestrzeń dla 7 osób, gwarantując wygodę podczas podróży. Oparcie tylnej kanapy posiada kąt nachylenia wynoszący 31°, a dodatkowo można je przesuwać o 22 cm. Dzięki tym funkcjom, Espace oferuje jedno z największych miejsc w klasie w drugim rzędzie siedzeń.
5 miejsc: Bagażnik oferuje pojemność aż do 777 litrów, co pozwala na praktyczne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej.
3 miejsca: Wersja z trzema miejscami kieruje się w stronę przewozu większych ładunków. Ta konfiguracja umożliwia korzystanie z przestrzeni ładunkowej o długości do 1850 mm.
2 miejsca: dzięki przestrzeni za fotelami o pojemności do 1818 litrów można podróżować we dwójkę z maksymalną przestrzenią bagażową.
Te różnorodne opcje miejsc siedzących i przestrzeni bagażowej pozwalają na dostosowanie esprit Alpine do konkretnych potrzeb podróżnych. Niezależnie od tego, czy podróżują w większym gronie czy też muszą przewieźć większe przedmioty.

Wiesz, że mamy też konto na instagramie?

Multimedia i duże ekrany

Na pokładzie pojazdu Renault Espace E-Tech znajduje się zaawansowany system nawigacji, wyposażony w dwa ekrany OpenR o łącznej powierzchni aż 774 cm². Dodatkowo, wyświetlacz head-up o powierzchni 210 cm² wyświetla istotne dane bezpośrednio na przedniej szybie, minimalizując konieczność spoglądania na deski rozdzielczej. Przyjemność podróżowania wspiera także kolekcja 39 aplikacji, z których można korzystać bez odrywania wzroku od drogi. Planowanie podróży, wyszukiwanie miejsc parkingowych czy słuchanie ulubionej muzyki są wygodne i bezpieczne. To wszystko składane jest w harmonijną całość, która nie tylko podnosi wygodę kierowcy i pasażerów, ale także stanowi przykład tego, jak zaawansowana technologia może odmienić sposób podróżowania.

Espace z duchem Alpine

Wariant Alpine esprit wyróżnić można po wyjątkowym odcieniu satynowej szarości, znanym jako schiste, który nadaje mu ekskluzywny charakter. Dynamiczny wygląd zewnętrzny podkreślają sportowa listwa zderzaka oraz osłona chłodnicy w szachownicę, utrzymane w czerni. Całością dopełniają 20-calowe aluminiowe obręcze kół Daytona, cechujące się dwukolorowym wykończeniem, a na nich widnieje znak rozpoznawczy marki Alpine. Wnętrze pojazdu to z kolei harmonijne połączenie elegancji i sportowego ducha. Tapicerka wykonana z wysokiej jakości Alcantary, komponującej się z subtelną tkaniną, zdobią delikatne niebieskie przeszycia, dodając wnętrzu nuty wyrafinowanego kontrastu. Kierownica o powierzchni z miękkiej skóry nappa oraz Alcantary prezentuje się niezwykle stylowo. Widnieją na niej przeszycia w trzech kolorach: niebieskim, białym i czerwonym, nawiązując do charakterystycznej palety barw marki i flagi Francji.

Wnętrze tego modelu to synonim komfortu i luksusu, zaś napęd hybrydowy to ukłon w stronę przyszłości, w której osiągi, efektywność i ekologia idą w parze. Esprit Alpine E-Tech Full Hybrid łączy w sobie ducha sportowego samochodu z zieloną wizją motoryzacji, tworząc unikalną propozycję dla nowoczesnych kierowców.

Żródło zdjęć: Renault

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *