Dusterowa Zmota 2023

Wyniki konkursu #dusterowazmotaroku2023

Wybór #dusterowazmotaroku2023 był piekielnie trudny, zgłosiły się do konkursu same fantastyczne samochody, każdy na swój sposób wyjątkowy.

Niestety zwycięzca może być tylko jeden. Podczas debaty braliśmy pod uwagę design samochodu, historię wyprawowo-przygodową, ilość samodzielnie włożonej pracy i przede wszystkim terenowo-użyteczne modyfikacje samochodu. Właśnie w tym ostatnim aspekcie wyróżniły się dwa samochody, które ostatecznie zajęły najwyższe stopnie podium.

Zdobywcą tytułu Dusterowej Zmoty Roku 2023 zostaje

🥇 Edyta Maciek

Samochód zaimponował nam od samego początku ilością niecodziennych (jak na Dustery) modyfikacji. Liczymy, że już niedługo będzie nam dane poznać zmotę z bliska i przedstawić go szerszej publice zarówno w magazynie Off-Road PL Magazyn 4×4 jak i w okazjonalnym filmie na naszym kanale YT!

II miejsce i tytuł Wice-Dusterowej Zmoty Roku 2023 otrzymuje

🥈 Mircea

Auto którego specjalnie Dusterowiczom przedstawiać nie trzeba, pierwszy znany nam w Polsce egzemlarz z w pełni zmodyfikowanym układem napędowym od Mudster-a.

III miejsce otrzymują…

🥉 wszyscy pozostali uczestnicy konkursu!

Każdy z Waszych samochodów jest wyjątkowy, mniej lub bardziej zmotany ale tworzy fantastyczną historię i sprawia Wam mnóstwo frajdy! I to jest najważniejsze! A doceniając Waszą chęć wspólnej zabawy – każdy z uczestników załapie się na nagrody które ufundowała nam Dacia. Sukcesywnie, indywidualnie będziemy ustalać wysyłkę nagród!

No i jeszcze warto wspomnieć o wyróżnieniu dla Andrzeja, który głosami (a właściwie lajkami) zdobył największe uznanie publiczności! Coś z nagód poleci ekstra!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, z częścią z Was będziemy się widzieć już w najbliższy weekend na Jurajskich Szutrach 18. Z pozostałymi uczestnikami skontaktujemy się po weekendzie! I pamiętajcie aby nie odpuszczać, nowy rok za pasem, a wasze zmoty będą miały szansę na sławę i uznanie już w przyszłorocznej edycji konkursu!

Zobacz wszystkie zgłoszenia do konkursu #dusterowazmotaroku2023