Tu były Bobry

Tu były Bobry! Edycja 2024 #tubylybobry

Na naszej DORTPowej grupie Duster Off-Road Team Poland ruszyła kolejna, trzecia edycja konkursu „Tu były Bobry”.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Czas na kolejną edycję naszego konkursu „Tu Były Bobry”! 🌲🚙

Co musicie zrobić? Wrzucajcie na naszej grupie FB posty z relacją z Waszych DORTPowych/Dusterowych wypadów. Dodajcie do posta tag #tubylybobry (aby ułatwić nam potem wyszukiwanie postów) oraz przynajmniej jedną fotkę, na której będzie widoczny napis „tu były bobry”.

Zasady zabawy pozostają takie same jak co roku – liczy się fajny kadr i widoczny w nim napis „Tu były Bobry”. Pamiętajcie, że napis nie może być dodawany w postprodukcji! Inspiracje znajdziecie na zeszłorocznych zgłoszeniach oraz na naszej stronie.

#tubylybobry – Tu były Bobry – edycja 2022
#tubylybobry – Tu były Bobry – edycja 2023

Chwalcie się swoimi dusterowymi wyjazdami na grupie Duster Off-Road Team Poland i oznaczajcie je tagiem #tubylybobry. Zakwalifikowane do konkursu zdjęcia będziemy na bieżąco umieszczać na tej stronie. Fotki zbieramy do 1 października, więc pewnie do tego czasu zaliczycie nie jeden fantastyczny wyjazd!

Pamiętajcie, że nie ma limitu zdjęć, a będzie się liczyła przede wszystkim Wasza kreatywność oraz miejsce wykonania fotki. Nagrodzimy 3 osoby i zadbamy o to, żeby nagrody były naprawdę fajne! 🎁

Do dzieła! Pokażcie nam, gdzie były bobry! 📸 #tubylybobry