Za nami dwa lata fantastycznej przygody
Niezliczona ilość wyjazdów bliskich i dalekich, dziesiątki nowych znajomości, urwane zderzaki i popalone sprzęgła
Nasze auta diametralnie się pozmieniały a mimo to dalej nie znaleźliśmy granic możliwości Dustera
To wszystko nie było by możliwe bez wyjątkowych ludzi którzy tworzą Duster Off-Road Team Poland bez hejtu i komercji ![]()
Za te dwa lata dziękujemy Wam drodzy DORTPowicze! ![]()
![]()

Francuzi otwierają Centrum Alpine La Piste Bleue w Le Mans
Alpine uruchamia swoje pierwsze „Experience Center” – La Piste Bleue Alpine (centrum doznań „Niebieski Szlak”). Miejsce szczególne, bo położone na









