SpołecznościWideo

Dolnośląskie wertepy – off-road Wrocław, 7-9.06.2024

Weekend od 7 do 9 czerwca był dla członków Duster Off-Road Team Poland niezapomnianą przygodą off-roadową w okolicach Wrocławia. Grupa entuzjastów terenowych wypadów zorganizowała trzydniowy wyjazd pod nazwą „Dolnośląskie Wertepy”, który obfitował w liczne atrakcje i przygody. Punkt startowy? Urocze miejsce nad Odrą, które stało się naszą bazą wypadową. Organizatorami wyjazdu byli Ruda i Adrian, których doskonałe przygotowanie i zaangażowanie zapewniły wszystkim uczestnikom wspaniałe wrażenia.

Dacia Duster off-road – pytania i odpowiedzi

Off-road Wrocław – przygoda nad Odrą

Już od pierwszego dnia pogoda nas rozpieszczała – słońce świeciło, a niebo było bezchmurne. Po przyjeździe i rozłożeniu obozu, pierwszym punktem programu było wspólne ognisko. Płonące drewno, ciepło ognia i aromatyczny zapach pieczonych kiełbasek tworzyły niesamowitą atmosferę. Śmiechy, rozmowy i plany na nadchodzące dni sprawiły, że czas płynął nieubłaganie szybko. Nim się obejrzeliśmy, nadeszła noc, a my wciąż siedzieliśmy przy ogniu, ciesząc się towarzystwem i przyrodą.

Tor crossowy

Kolejny dzień przyniósł nowe wyzwania – tym razem na torze crossowym. Wszyscy uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w bardziej technicznych warunkach. Każdy zakręt, każda hopka była próbą naszych zdolności i możliwości naszych maszyn. Radość z pokonywania przeszkód była ogromna, a każdy sukces witany był gromkimi oklaskami.

Czy warto zmienić hamulce w samochodzie na większe?

Wieczorem znów zasiedliśmy przy ognisku, tym razem dzieląc się wrażeniami z całego dnia. Były śpiewy, gry i mnóstwo śmiechu. Noc minęła nam na długich rozmowach, a gwiazdy na niebie były idealnym tłem dla naszych opowieści.

Zabawa na poligonie

Ostatni dzień naszego wyjazdu to eksploracja pobliskiego poligonu. Dusterki dzielnie pokonywały błotniste drogi, strome wzniesienia i kręte ścieżki, dostarczając nam ogromnej dawki adrenaliny. Po pełnym wrażeń dniu wspólnie zjedliśmy pożegnalne śniadanie nad Odrą, rozmawiając o planach na przyszłość i kolejnych wyjazdach. Pożegnaliśmy się, z przekonaniem, że to nie był nasz ostatni raz w takim składzie.

Wioska Muminków, Muumimaailma, Finlandia

Wyjazd z Duster Off-Road Team Poland był niezapomnianą przygodą pełną emocji, przyjaźni i radości. Fantastyczna ekipa i piękne okoliczności przyrody sprawiły, że te trzy dni na długo zostaną w naszej pamięci. Dziękujemy Rudej i Adrianowi za zorganizowanie tego niesamowitego off-road’owego wyjazdu.

Na zakończenie zapraszamy do obejrzenia filmu z naszego wyjazdu off-road na Wrocław, który doskonale oddaje klimat tej niesamowitej wyprawy.

Śledź nas na YouTube!