SpołecznościWideo

Jurajskie Szutry XXI, czyli off-road Jura po raz 21

Członkowie Duster Off-Road Team Poland odbyli jednodniowy wyjazd do serca Jury Krakowsko-Częstochowskiej, który wypełniony był niezwykłymi wyzwaniami i niezapomnianymi doświadczeniami. To już 21 edycja tego wydarzenia znanego jako Jurajskie Szutry.

Dacia Duster off-road – pytania i odpowiedzi

Podczas naszej niezapomnianej wyprawy z DORTP na Jurę Krakowsko-Częstochowską mieliśmy okazję doświadczyć nie tylko ekscytujących wyzwań terenowych, ale także uroków tego malowniczego regionu. Jura Krakowsko-Częstochowska, znana z imponujących wapiennych skał, tajemniczych jaskiń i urokliwych lasów, stworzyła niepowtarzalne tło naszej przygody Jurajskie Szutry, czyli off-road Jura po raz 21.

Podjazdy błotne i strome wzniesienia nie były dla nas łatwe, ale właśnie to sprawiało, że każdy moment był wyjątkowy. Testowaliśmy nasze umiejętności i determinację, przy tym ciesząc się spektakularnymi widokami i niezapomnianymi emocjami, które towarzyszyły nam podczas każdego kolejnego kilometra.

Zobacz galerię z wyjazdu: 21 Jurajskie Szutry – galeria, 21.04.2024

Off-road Jura – po pustyni Siedleckiej

Największym wyzwaniem okazał się podbój słynnej górki na Pustyni Siedleckiej, miejscowej perełki, na którą nie każdy odważyłby się podjechać. To przeżycie dostarczyło nam nie tylko fizycznych wyzwań, ale także głębokich doznań i satysfakcji z pokonania trudności, które zdecydowanie warto było podjąć.

Jura Off-Road to dla nas nie tylko sportowa przygoda, ale także okazja do odkrywania piękna przyrody i budowania silnych więzi w grupie. Każdy z nas zabrał ze sobą nie tylko wspomnienia, ale i inspirację do kolejnych wyzwań, które czekają na nas w przyszłości. Więcej zobaczycie na filmie.