Minione

Ogólnopolski Zlot Klubu Renault Clio – Topornia 2024

Ogólnopolski zlot Klubu Renault Clio odbędzie się w dniach 24 – 26 maja 2024 w Ośrodku Wypoczynkowym Marysieńka w Toporni.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1786973641820387

Oficjalna informacja organizatorów:

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich – w dniach 24 – 26 maja 2024 roku odbędzie się Ogólnopolski Zlot Miłośników Renault Clio organizowany przez Klubu Renault Clio! (KRC)

Jeśli jesteście właścicielami tego popularnego modelu, to zlot jest dla was obowiązkowym punktem w kalendarzu. To doskonała okazja do spotkania innych miłośników, wymiany doświadczeń i przede wszystkim wspólnego spędzenia czasu. Będziecie mogli podziwiać swoje pojazdy oraz zapoznać się z ich unikalnymi modyfikacjami i tuningiem. To także doskonała okazja do zdobycia nowej wiedzy na temat swojego samochodu oraz wymiany uwag z innymi pasjonatami.

Jeśli z kolei nie jesteście jeszcze właścicielami Renault Clio, to zlot może stać się inspiracją do nabycia swojego wymarzonego pojazdu. Zobaczycie na własne oczy, jakie możliwości drzemią w tym samochodzie i jak wiele osób w Polsce dzieli waszą pasję.

Zlot to również świetna okazja do spotkania dla byłych już posiadaczy Renault Clio i miłośników tego zwinnego i zgrabnego auta. Wspomnienia, sentymenty, porady, wymiana doświadczenia z świeżymi właścicielami 🙂

Będzie to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w historii klubu i dla każdego miłośnika Renault Clio – przyczynić się do tworzenia nowych, niezapomnianych chwil w motoryzacyjnym świecie!

Zdajemy sobie sprawę, że pandemia oraz sytuacja na świecie wpłynęły na wiele wydarzeń związanych z samochodami i klubami motoryzacyjnymi, w tym na zloty Klubu. Jednak mamy nadzieję, że zbliżający się zlot będzie okazją do ożywienia motoryzacyjnego środowiska i przywrócenia kontaktów między pasjonatami samochodów.

Więcej szczegółów możecie znaleźć na naszym blogu oraz forum – linki znajdziecie w zakładce Informacje.

By nie przegapić najważniejszych informacji z życia Klubu polecamy zapisać się na nasz newsletter SMS – obiecujemy – żadnych reklam, same istotne informacje! 😁

Zapraszamy do rejestracji i do zobaczenia na Ogólnopolskim Zlocie Klubu Renault Clio Topornia 2024!

Ogólnopolski Zlot Renault 2023 – relacja