Relacje

Jurajskie Szutry 17.5 – Halloween [galeria]

W ostatni weekend października, w pełnym klimacie Halloween, grupa Duster Off Road Team Poland spotkała się na malowniczym kamieniołomie Ogrodzieniec, położonym w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. To spotkanie owocowało we wszystko, co potrzebne do udanej przygody off-roadowej. Towarzyszyły nam piękne scenerie, szutrowe trasy i oczywiście dawkę straszenia oraz masę śmiechu.

Co wyróżniło to spotkanie z serii Jurajskie Szutry od innych? Otóż uczestnicy postanowili wziąć udział w duchu Halloween. Każdy kierowca i pasażer przyszedł na spotkanie w klimatycznych kostiumach – od upiorów i zombie po… awokado. To dodatkowo urozmaiciło trasę, tworząc atmosferę tajemniczości i zabawy.

Po kilku godzinach terenowej zabawy wszyscy uczestnicy zjedli wspólny posiłek, korzystając z okazji, by podzielić się wrażeniami i wspomnieniami z trasy. Oczywiście, nie mogło zabraknąć też słodkich upominków w duchu Halloween. Z całą pewnością to spotkanie oferowało coś więcej niż tylko przejażdżki terenowe. Na zakończenie dnia grupa zatrzymała się nad urokliwą Centurią, gdzie rozpalono ognisko. Ognisko to idealne zakończenie dnia pełnego przygód. Nie ma nic bardziej relaksującego niż siedzenie przy ognisku i wymianie historii nie tylko z trasy.

Zobacz więcej naszych spotkań Jurajskie Szutry

Gallery Plugin

Śledź nas na YT!

DaciaNews.pl | Dacia | Renault | Lifestyle | Events