Relacje

21 Jurajskie Szutry – galeria, 21.04.2024

W deszczowy dzień grupa Dusterowiczów z Duster Off Road Team Poland nie zważając na kaprysy pogody, wyruszyła na jurajską trasę off-road na 21 Jurajskie Szutry. Mimo szarego nieba i deszczu ze śniegiem, zabawa była przednia i humory dopisywały.

X Ogólnopolski Zlot Dacii – Kokotek 2024

I choć niebo było zachmurzone, a deszcz nie odpuszczał, nikt nie zraził się pogodą. Wręcz przeciwnie, była to doskonała okazja do pokazania determinacji i wytrwałości w pasji, którą wszyscy dzielili. Każdy wziął udział w wyzwaniach off-roadowych, gotów na każdą trudność, gotów na każdą przeszkodę czy stromy podjazd. Nie zabrakło wyzwań dla chętnych, po raz kolejny przekraczając granice możliwości naszych Dusterów.

21 Jurajskie Szutry – jurajska przygoda

Czytaj też: Dacia Duster I ph3 – nieznane oblicza Dustera, część 1

Złaknieni przygody po trasie postanowiliśmy wpaść jeszcze na chwilę na pustynię siedlecką pobawić się w dużej piaskownicy. Cały wyjazd zwieńczony został fajną zabawą przy ognisku.

Ostatecznie, po całym dniu ekscytującej jazdy, grupa powróciła zadowolona, pokryta błotem i uśmiechami. Ta deszczowa wyprawa nie tylko dostarczyła adrenaliny, ale również wzmocniła więzi w zespole. Dla Dusterowiczów z Duster Off Road Team Poland każda pogoda to dobra pogoda, gdy w grę wchodzi przygoda off-roadowa.

Zobacz najnowsze wydarzenia społeczności Renault i Dacia

Pamiętajcie o subskrypcji naszego kanału YT żeby nie przegapić najnowszych filmów!