NewsRenault

Nowy Renault Master – wyższa efektywność, mniejsze zużycie energii

Renault Master to model odnoszący niezwykły sukces od 1980 roku, z ponad 3 milionami sprzedanych sztuk. Jednak nowa generacja, prezentowana na targach Solutrans, podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Nowy Renault Master to flagowy model nowej generacji furgonów, innowacyjny i bardziej wydajny, wyposażony w technologie Renault Connect.

Nowy Renault Master z nową stylistką

Stylistyka nadwozia typu „aerovan” oraz nowy układ hamulcowy przyczyniają się do obniżenia zużycia energii. Wersja elektryczna oferuje aż 21% niższe zużycie energii, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Jednak to nie koniec korzyści. Wersje z silnikami spalinowymi mają o 1,5 l/100 km niższe spalanie w porównaniu z poprzednią generacją.

Renault Niagara Concept, pick-up z off-roadową krwią

Idealny dla profesjonalistów

Renault Master nowej generacji został stworzony z myślą o ułatwieniu eksploatacji. Jest w stanie pokonać znacznie większy dystans, a przy tym dostosowuje się do bieżących potrzeb użytkownika. To doskonała propozycja zarówno dla przedsiębiorców, jak i kierowców, którzy cenią oszczędność i nowoczesność.

Podobnie jak wcześniejsze modele, nowy Master będzie produkowany we francuskim zakładzie w Batilly, który przeszedł modernizację, umożliwiając wprowadzenie nowoczesnych i innowacyjnych procesów produkcyjnych. To oznacza, że jakość i wydajność produkcji również idą w parze z nowoczesnymi osiągnięciami technicznymi samochodu. Nowy Renault Master to połączenie wyjątkowej stylistyki, oszczędności energii i nowoczesnych technologii. To dowód na to, że przyszłość motoryzacji to ekologia, oszczędność i innowacja. więcej informacji już niebawem na targach Solutrans.

Zdjęcie: Renault

Śledź nas na Facebook’u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *