Tu były Bobry

Tu były Bobry! Edycja 2023

Na naszej Dusterowej grupie Duster Off-Road Team Poland ruszyła tegoroczna edycja konkursu „Tu były Bobry”.

Na czym polega zabawa? Wrzucajcie na naszej grupie FB posty z relacją z Waszych Dusterowych wypadów. Dodajcie do posta tag #tubylybobry (aby ułatwić nam potem wyszukiwanie postów) i przynajmniej jedną fotkę na której będzie widoczny napis „tu były bobry”.

Zasady zabawy takie jak w zeszłym roku – fajny kadr i widoczny w nim napis „Tu były Bobry”. Może to być napis na kartce, patykiem na piasku czy ułożony z kamieni – nie ma znaczenia. Liczy się Wasza kreatywność, ale co ważne – nie może to być napis dodawany w postprodukcji! Inspiracje znajdziecie choćby na zeszłorocznych zgłoszeniach.

Tu były Bobry! Edycja 2022: https://dortp.tv/2022/08/16/gdzie-byly-bobry-konkurs/

Chwalcie się swoimi Dusterowymi wyjazdami na grupie Duster Off-Road Team Poland i oznaczajcie je tagiem #tubylybobry. Zakwalifikowane do konkursu zdjęcia będziemy na bieżąco umieszczać na stronie https://dortp.tv. Fotki zbieramy do 1 października, dużo czasu ale na pewno będziemy regularnie przypominać o trwającej zabawie. Nie ma limitu zdjęć, będzie się liczyła przede wszystkim kreatywność i miejsce wykonania fotki.

Nagrodzimy 3 osoby i zadbamy o to, żeby nagrody były naprawdę fajne 🙂

Gallery Plugin