Relacje

Jurajskie Szutry 17 [film]

Kolejny z cyklu lajtowych wyjazdów na Jurę z Duster Off Road Team Poland – Jurajskie Szutry 17. Wyobraź sobie emocje związane z rozpoczęciem off-roadowej przygody po malowniczym terenie Jury, startując z Ogrodzieńca i kończąc na piaszczystej Pustyni Siedleckiej, wszystko to prowadząc samochody Dacia Duster.

Ekscytacja towarzyszy grupie, która zbiera się w Ogrodzieńcu i wyrusza w trasę. Podczas przejazdu przez Jurę samochody Dacia Duster poruszają się po wymagających, ale ekscytujących szlakach. Wijcie się przez zakręty, pokonujcie wyzwania skalistego terenu i zachwycajcie się malowniczymi widokami.

Śledź nas na Facebook’u

Po tej części podróży nadszedł czas na zjazd na Pustynię Siedlecką. Duma i radość towarzyszą Wam, gdy wjeżdżacie na pustynne obszary, gdzie rozpoczyna się prawdziwa frajda – zabawa samochodami w piasku. Oddawajcie się radości jazdy, przyspieszajcie po piaszczystych wydmach, sprawdzajcie możliwości swoich Dusterów, wykonując widowiskowe manewry. Piasek wiruje wokół waszych samochodów, a uśmiech na twarzach nie znika. To niezapomniana przygoda, która połączyła pasję off-roadowania z urokiem dwóch różnych, ale równie fascynujących krajobrazów.

Zobacz więcej naszych wyjazdów: Jurajskie Szutry