Relacje

Roztocze 10.2022 [galeria]

Na przełomie października i listopada wypada rocznica powstania Duster Off Road Team Poland. W tym roku obchodzimy już 3-lecie. Trzy lata wspaniałych przygód, wyjątkowych znajomości i dziesiątek niezapomnianych spotkań (oraz hektolitrów wypitego bimberka). Świętowanie rocznicy zbiegło się w czasie ze spotkaniem na Kresach, dokładniej na Roztoczu.

Co istotne, organizator wydarzenia, Damian, organizował też spotkanie które odbyło się trzy lata temu i zostało nieformalniei uznane za początek Duster Off Road Team Poland. W ten sposób historia zatoczyła piekne koło.

Dzięki Damianowi oraz naszym przewodnikom, Bolkowi oraz Grzegorzowi, mieliśmy okazję poznać kawał historii Roztocza. Zwiedziliśmy ogrom miejsc istotnych z historycznego punktu widzenia. Poznaliśmy kulturę Kresów i wiele bardzo ciekawych historii z nimi związanych. Była tez okazja skosztować lokalnych specjałów. Wszystko okraszone klimatem off-roadowej turystyki dzięki Nadleśnictwu Lubaczów które udowodniło, że brać off-roadowa może żyć w symbiozie z Lasami Państwowymi. Dziękujemy za tak fajne podejście!

Gallery Plugin