RelacjeSpołecznościWideo

Zlot Dusterów z okazji Święta Niepodległości

W dniach 10-12 listopada 2023 roku grupa pasjonatów terenowych wyczynów, znana jako Duster Off Road Team Poland, zorganizowała niezapomniany zlot Dusterów z okazji Święta Niepodległości. Impreza, skupiająca się na odważnych przejażdżkach przez jurajskie bezdroża, okazała się doskonałym sposobem na uczczenie ważnej rocznicy.

Działania rozpoczęły się 10 listopada, kiedy to entuzjaści off-roadu zgromadzili się, gotowi na trzydniową przygodę. Dzień niepodległości spędzony w terenie był jednym z głównych punktów programu. W kilkunastu Dusterach, specjalnie dostosowanych do trudnych warunków terenowych, uczestnicy wyruszyli na podbój jurajskich bezdroży.

Dacia konkurencją dla Jeepa? Czy Dacia może stanowić godnego konkurenta?

Pogoda? Zawsze jest dobra!

Mimo kapryśnej pogody – deszczu i błotnistych ścieżek – entuzjaści off-roadu nie zrażali się warunkami atmosferycznymi. Wręcz przeciwnie, deszczowa aura wzmaciała wyzwania i dodawała emocji. Wspólne przemierzanie błotnistych tras stało się nie tylko testem umiejętności kierowców, ale również doskonałą okazją do integracji i wymiany doświadczeń.

Niezapomnianym elementem zlotu był przejazd przez malownicze jurajskie bezdroża. W zmiennych warunkach atmosferycznych uczestnicy musieli pokonać różnorodne przeszkody terenowe, co dostarczyło im nie tylko dreszczyku emocji, ale także niezapomnianych widoków. Kilkanaście Dusterów, z ich imponującym wyposażeniem off-roadowym, poruszało się jednym kolumną, tworząc jedyne w swoim rodzaju widowisko.

Zobacz co słychać w społecznościach Dacia i Renault

Zlot Dusterów w Biało-Czerwonych barwach

Podczas zlotu, uczestnicy postanowili uczcić Dzień Niepodległości niezwykłym spektaklem dymnym i świetlnym. Na małej piaskownicy, otoczonej terenowymi pojazdami, wzniosły się biało-czerwone dymy, tworząc widowisko godne świętowania narodowego. Ten mały pokaz pirotechniczny nie tylko dodatkowo podkreślił patriotyzm uczestników, ale także stanowił hołd dla barw narodowych.

Wieczorem, gdy noc ogarnęła zlot, uczestnicy zdecydowali się na nocne odpalenie biało-czerwonych rac przy samochodach. Blask płomieni stworzył niezapomniany obraz, który połączył pasję off-roadu z duchem niepodległości. To widowisko świateł i kolorów stanowiło wyjątkowy sposób na zakończenie trasy terenowej pełnej przygód.

Parodia Bentley’a, użytkownicy Dacii parodiują film z Bentleyem

Na koniec… jeszcze więcej terenu!

Niedziela przyniosła ze sobą jeszcze większe wyzwania terenowe dla odważnych uczestników. Cięższe tereny, pełne stromych wzniesień i śliskich zboczy, stanowiły prawdziwe wyzwanie dla umiejętności kierowców. Jednakże, zespół Duster Off Road Team Poland udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych, a wspólna pasja pozwala pokonywać wszelkie przeszkody.

Noce upływały zlotowiczom pod znakiem biesiady, na której uczestnicy mogli podzielić się wrażeniami, wspomnieniami oraz planami na kolejne off-roadowe wyprawy. Atmosfera pełna entuzjazmu, przyjaźni i wspólnej pasji sprawiła, że zlot grupy Duster Off Road Team Poland stał się nie tylko wyjątkowym sposobem na obchody Dnia Niepodległości, ale także niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników terenowych przygód. Był to już trzeci, organizowany przez grupę DORTP, zlot Dusterów z okazji Święta Niepodległości.

Zdjęcia: DM Creative / DORTP.TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *