NewsRenault

Renault Scénic Vision i Megane E-Tech na dużym ekranie

W ostatnich latach Renault udowadnia, że producenci samochodów nie muszą ograniczać się tylko do reklam telewizyjnych i prasy motoryzacyjnej. Teraz możemy zobaczyć ich modele w nowym świetle – oto Renault na dużym ekranie. Ostatnio pojazdy francuskiego producenta możemy podziwiać na platformie Netflix, w serialu zatytułowanym „Ciała”.

Megane i Scenic w topowym serialu

Osiem odcinków brytyjskiego miniserialu „Ciała,” będącego adaptacją powieści graficznej autorstwa Si Spencera, zadebiutowało na Netflixie 19 października. Co jest najważniejsze, już teraz serial ten zyskał uznanie widzów na całym świecie. Znajduje się dzięki temu w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych produkcji w aż 72 krajach.

Renault, od dwóch lat, intensywnie uczestniczy w programie lokowania produktów w filmach. Ich modele, które grają istotną rolę w rozwoju fabuły, można spotkać w kinach, na platformach VOD oraz w telewizji. W przypadku „Ciała,” to Scénic Vision oraz Megane E-Tech electric zostają gwiazdami ekranu.

Detektywowie prowadzą śledztwo w londyńskiej dzielnicy Whitechapel, i w zależności od epoki, korzystają z różnych modeli Renault. W teraźniejszości dołącza do nich Megane E-Tech electric, reprezentujący innowacyjność i przyjazność środowisku. Natomiast w scenach przyszłości pojawia się Scénic Vision, samochód koncepcyjny, który zapiera dech w piersiach swoim futurystycznym designem.

Jeździsz Renault lub Dacia? Zobacz najbliższe wydarzenia społeczności!

Renault na dużym ekranie

Warto dodać, że nowy Scenic E-Tech electric z pewnością nie będzie jedynie gwiazdą ekranu, ale i nowym modelem, który wkrótce trafi na nasze drogi. Został zaprezentowany po raz pierwszy 4 września 2023 roku na salonie samochodowym w Monachium. Ten elektryczny pojazd wchodzi do sprzedaży w pierwszym półroczu 2024 roku. To doskonały przykład, jak producenci samochodów potrafią inwestować w nowe technologie, w tym elektromobilność. Równocześnie wykorzystyją szansę promocji swoich produktów w kontekście filmów i seriali.

Od dwóch lat marka Renault realizuje ambitny program lokowania produktów w celu promowania nowej gamy modeli.
Samochody Renault biorą udział w castingu do wielu filmów Netflixa, takich jak „Zagubiona kula” czy „Lupin”.
Stéphane Barbat, Dyrektor ds. Współpracy Marketingowej Renault

Serial „Ciała” na Netflixie to kolejny dowód na to, że przemysł motoryzacyjny stawia nie tylko na kreatywność, ale i nowatorskie podejście do promocji swoich produktów. Renault udowadnia, że samochody mogą odgrywać ważną rolę nie tylko na drogach, ale także na ekranie, przyciągając uwagę fanów filmów i motoryzacji na całym świecie.

Zdjęcia: Renault

Śledź nas na Facebook’u!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *