RelacjeSpołecznościWideo

Duster Off-Road Team Poland świętuje 4-lecie [film]

Grupa Duster Off-Road Team Poland (DORTP) obchodzi właśnie czwartą rocznicę swojego istnienia. Przez te cztery lata członkowie grupy odwiedzili różne zakątki Europy, takie jak Turcja, kraje bałkańskie, Francja, Benelux i wiele innych. Świętowanie czwartej rocznicy odbędzie się na wyjeździe do Janowa Lubelskiego podczas „sylwestrowej demolki„.

Historia Duster Off-Road Team Poland sięga jednak dalej niż cztery lata wstecz. Początki dusterowego ruchu off-roadowego w Polsce związane są z Dacia Klub Polska, których pierwsze terenowe wyprawy stanowiły inspirację dla DORTP. Dzięki tym korzeniom grupa zyskała inspirację do stworzenia serii Szutrów, obejmującej nie tylko tereny jurajskie.

Międzynarodowa społeczność DORTP

Przez lata DORTP zbudowała fantastyczną społeczność, nawiązując przyjaźnie z ludźmi nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Kluby takie jak Club Duster Romania, Dacia Duster 2018+SK/CZ, Duster Team TÜRKİYE czy D.O.T. stały się ważnymi partnerami, a podróże do najróżniejszych miejsc Europy i dalej pozwoliły członkom grupy poszerzyć swoje horyzonty.

Pasja i przygoda Duster Off Road Team Poland

Dziękując wszystkim za wspólne tworzenie niezapomnianych chwil, członkowie grupy podkreślają, że społeczność DORTP to nie tylko grupa off-roadowców. To przede wszystkim fantastyczni ludzie, którzy razem czerpią radość z podróżowania i dzielenia się tym doświadczeniem. Czwarty rok działalności to czas wspomnień, śmiechu, a także moment zadumy i hołdu dla tych, którzy nie są już z nimi, ale zostali na zawsze w sercach członków DORTP.