Relacje

DORTP dla WOŚP – podsumowanie [galeria]

Off-roadowy weekend śląsko-jurajski zwieńczył akcję DORTP dla WOŚP 2022. Grupa Duster Off Road Team Poland zebrała dzięki skarbonce i przekazanym na licytację gadżetom kwotę 1017,99zł! Tym samym pobity został zeszłoroczny wynik! DZIĘKUJEMY

Pośrednio DORTPowicze wsparli też WOŚP poprzez zasilenie skarbonek organizatorów Integracji Terenowych organizowanych przez Ekipę Jurajską oraz Azymut 4×4. Wielu DORTPowiczów brało też udział w innych imprezach organizowanych na terenie całej Polski ale najważniejsze, że wszystkim przyświecał jeden, szczytny cel!
Na imprezę DORTP dla WOŚP przybyły ekipy z całej polski, przez weekend przewinęło się kilkanaście Dusterów.
Finałowy weekend akcji odbył się nad zalewem Chechło-Nakło. Sobotę grupowicze spędzili na przejażdżce po trasie hałdami i górkami GOP. Zaczęło się od klimatycznego kamieniołomu, następnie trasa przebiegła przez Bytomskie Hałdy aż po Rogoźnickie lasy. Wieczorem nadszedł czas integracji przy bimberku a chętni mogli skorzystać z sauny lub morsowania.
Niedziela zaczęła się dość wcześnie rano – przejazdem w największej kolumnie aut 4×4 organizowanym przez Hałdawood. Następnie na torze Wyrazów była okazja zbić piątkę z innymi klubami off-roadowymi w ramach Integracji zorganizowanej przez Azymut 4×4. Dalej już była trasa przez urozmaicony teren jury krakowsko-częstochowskiej.
Fotorelację z części tras można zobaczyć poniżej. Sporo materiału wpadło też na grupę FB a jeszcze więcej będzie do zobaczenia już niedługo – na materiale filmowym.

Gallery Plugin

Duster Off Road Team Poland – DORTP dla WOŚP 2022