DaciaNewsOff-RoadWydarzenia

Wybory najbardziej terenowego Dustera w Polsce

W świecie motoryzacji istnieją grupy entuzjastów, które nie tylko podziwiają samochody, ale również podnoszą ich możliwości do nieosiągalnych wcześniej granic. Jedną z takich grup jest Duster Off Road Team Poland (w skrócie DORTP), zrzeszający miłośników ekstremalnych wypraw terenowych, których główną pasją jest odkrywanie nieznanych szlaków i testowanie granic swoich Dusterów. Co roku też organizują wybory na najbardziej terenowego Dustera w Polsce

Grupa Duster Off-Road Team Poland

Grupa Duster Off Road Team Poland powstała w 2019 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na miejsce, w którym fani Dacii Duster mogliby wymieniać się doświadczeniami, dzielić się wiedzą na temat modyfikacji i tuningów, oraz oczywiście, wspólnie eksplorować trudno dostępne tereny. W krótkim czasie od swojego powstania, stała się ona prawdziwym bastionem dla pasjonatów off-roadu. Przyciąga zarówno doświadczonych kierowców, jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z terenową jazdą.

Wybory najbardziej zmotanego Dustera

Centralnym punktem działalności grupy jest organizacja różnorodnych wydarzeń, zlotów off-roadowych oraz konkursów dla użytkowników. Jednym z najważniejszych jest konkurs „Dusterowa Zmota Roku” czyli wybory najbardziej terenowego Dustera w Polsce. Tegoroczna edycja trwa w okresie 10.07.2023 r. do 31.10.2023. Po krótce zabawa polega na wyborze najbardziej zmotanego, czyli najlepiej przygotowanego do zabawy w terenie, Dustera. Organizatorzy przygotowali szereg nagród, z których główną jest publikacja zwycięskiego pojazdu w najstarszym i największym czasopiśmie o tematyce off-road w Polsce – magazynie Off-Road.pl. Regulamin i więcej informacji o konkursie mozna znaleźć na dortp.tv – stronie organizatora oraz Facebook’u grupy Duster Off Road Team Poland.

Zobacz więcej imprez, zlotów i konkursów

Wyjątkowa wspólnota off-roadowców

Organizacja konkursu „Dusterowa Zmota Roku” przez DORTP to wyjątkowe wydarzenie, które łączy pasję do off-roadu i miłość do marki Dacia. To dowód na to, że Duster to nie tylko miejski SUV, ale również solidny i wszechstronny pojazd, który może stanąć do rywalizacji z trudnym terenem. Pasja, przygoda i duch wspólnoty to kluczowe wartości grupy Duster Off Road Team Poland, czyniąc ją prawdziwym miejscem spotkań dla tych, którzy kochają wyzwania terenowe i chcą dzielić się tą pasją z innymi. Wspólnota DORTP to również solidarna grupa, która angażuje się w działania społeczne. Członkowie grupy uczestniczą w różnego rodzaju akcjach charytatywnych i ekologicznych. Mają na celu nie tylko rozwijanie swoich umiejętności, ale także pozostawianie po sobie pozytywnego śladu w otaczającym środowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *