LifestylePrezentacjeRenaultWideo

Habiton by Bürstner czyli Renault Kangoo dla podróżników

Habiton to koncepcyjny kamper bazujący na popularnym modelu Renault Kangoo. Jego autorem jest renomowany producent kamperów i przyczep kempingowych, firma Bürstner. Z założenia Habiton by Bürstner zmieści się w każdym parkingu wielopoziomowym. Nie rezygnuje przy tym z komfortu kempingowania i nie ustępuje najnowszym trendom projektowym.

Swoboda podróżowania

Koncepcja mikrokampera HABITON to doskonały przykład nowego, stylowego rodzaju kampera, który doskonale wpisuje się w codzienne miejskie życie naszej grupy docelowej, skupiającej się na modzie, a jednocześnie odpowiada na rosnący trend ku elastyczności i swobodzie – mówi przewodniczący zarządu Bürstner, Jens Kromer.

Sercem mikrokampera jest namiot dachowy, który jest nadmuchiwany i w pełni zintegrowany z sylwetką pojazdu dzięki sztywnemu daszkowi. Dzięki nowoczesnemu designowi i praktycznej wysokości poniżej dwóch metrów, HABITON staje się idealnym wyborem dla miejskiego życia. Nie straszne są mu wielopoziomowe parkingi i ograniczenia wysokości na przykład na promach.

Zobacz więcej nowości Renault i Dacia

Modułowa konstrukcja

W kwestii przestrzeni, pojazd imponuje modułowym konceptem. Szybkie dodawanie lub usuwanie poszczególnych modułów umożliwia łatwą zmianę z codziennego życia na tryb kempingowy i odwrotnie. Do adaptacyjnych modułów Habiton by Bürstner należą m.in. wyjmowana jednostka kuchenna z płytą indukcyjną i zlewozmywakiem, nadmuchiwany materac do wnętrza pojazdu oraz elektryczna lodówka. Przedsionek na tylnej części pojazdu tworzy pełne rozwiązanie kempingowe.

Modna kolorystyka i przemyślane funkcje podkreślają nowoczesny i modułowy charakter tego wyjątkowego mikrokampera. Dodatkowo mamy do dyspozycji zasłony przeciwsłoneczne przymocowane na zatrzaski, które w ciągu dnia mogą pełnić rolę toreb czy nawiewniki z siatkami przeciwko owadom. W standardzie dostajemy też przyciemniane reflektory LED, kosze do zawieszenia i dodatkowe rozwiązania akumulatorowe.

Poczuj się jak w domu

Uczucie „Wohnfühlen”, czyli „poczuj się jak w domu”, jest niezrównane i niezwykle charakterystyczne dla Bürstnera. Podobnie jak wcześniejsze pojazdy koncepcyjne, HABITON także podąża za maksymą „Podróżuj małym kosztem, żyj wielkością”.

Habiton by Bürstner czyli Renault Kangoo dla podróżników, został zaprezentowany światu podczas Caravan Salon 2023 w Düsseldorfie. Ten unikalny pojazd koncepcyjny ma duże szanse trafić do seryjnej produkcji i znaleźć sporo sympatyków.

Śledź na na Facebook’u

Źródło: https://www.buerstner.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *