Alpine

Alpine 2024 – nowa era elegancji i mocy na kołach

Alpine, francuski producent luksusowych samochodów sportowych, ogłosił świeżą gamę modeli na rok 2024. Wprowadza do swojej oferty nie tylko odświeżone wersje A110, GT i S, ale także zupełnie nowy model – A110 R Turini.

Unikalna oferta dla miłośników sportowych wrażeń

A110 R Turini, nazwana na cześć słynnej alpejskiej przełęczy Turini, to odpowiedź na rosnące zainteresowanie modelem A110 R. Jest to model, który od debiutu w październiku 2022 roku cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Nowa wersja, wyposażona w ekskluzywne obręcze kół GT Race 18”, została stworzona z myślą o miłośnikach jazdy po drogach publicznych. Jest to połączenie elegancji, mocy i precyzji, które z pewnością przyciągnie uwagę koneserów samochodów sportowych.

Śledź nas na Facebook’u!

Ceny modeli Alpine 2024

Wraz z wprowadzeniem nowej wersji A110 R Turini, Alpine dokonał również pewnych modyfikacji w istniejących modelach. A110, ikona marki, będzie teraz dostępna w cenie od 293 900 zł brutto. Otrzymała nowe, sportowe, aluminiowe pedały oraz standardowo zamontowane obręcze kół Sérac 18”. To nadal elegancki i dynamiczny samochód, który przywraca ducha klasycznej Berlinette.

Model A110 GT, wyceniany od 345 900 zł brutto, zyskał na jeszcze większym komforcie i stylu. Nowe czarne diamentowane obręcze kół Grand Prix 18” oraz chromowane logo Alpine nadają mu elegancji. Z kolei dedykowany system audio, elektrochromatyczne wewnętrzne lusterko wsteczne, jak również podgrzewane siedzenia, podnoszą poziom luksusu w kabinie.

A110 S, z mocą 300 KM i ceną od 355 900 zł brutto, nadal oferuje najwyższe osiągi. Teraz wyposażony został w kute obręcze kół Fuchs 18” i nowe detale stylistyczne, takie jak czarne wypełnienie przednich świateł. Ten model przyciąga uwagę nie tylko swoją mocą, ale także unikalnym designem.

Renault Niagara Concept, pick-up z off-roadową krwią

Ekstremalna moc wersji A110 R Turini

Nowa gwiazda na firmamencie Alpine, A110 R Turini, oferuje ekstremalne doznania z jazdy. Wyposażona w czarne matowe, aluminiowe obręcze kół GT Race 18”, stworzone z myślą o ulicznym torze. Ta wersja modelu A110 R jest dostosowana do intensywnej jazdy po drogach publicznych. Z zaawansowanym zawieszeniem, jak również silnikiem o mocy 300 KM i momentem obrotowym 340 Nm, A110 R Turini łączy elegancję z ekstremalną mocą.

Nowa era Alpine rozpoczyna się w grudniu 2023. Zamówienia na nową gamę Alpine A110 na rok 2024 będą dostępne w Polsce i wybranych krajach od 5 grudnia 2023 roku.

Źródło: producent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *