Renault

Renault Master 2024 – Aerovan nowej generacji

Podczas tegorocznej targów SOLUTRANS w Lyonie Renault zaprezentowało Nowe Renault Master. Konferencja odbyła się 21 listopada. Zaprezentowany Renault Master 2024, to nie tylko samochód dostawczy, to prawdziwe arcydzieło inżynierii i designu. Jego imponujący, nowoczesny wygląd nie tylko podkreśla silną osobowość pojazdu, ale także dodaje prestiżu. Jest wręcz stworzony z myślą o umacnianiu wizerunku użytkowników biznesowych. To już czwarta generacja Mastera, która kontynuje sukcesy poprzedniczek.

Japończycy kochają Renault Kangoo!

Renault Master IV – nowy, atrakcyjny Design

Nadwozie modelu, znane jako Aerovan, zostało nie tylko starannie zaprojektowane, ale postawiono też nacisk na doskonałą aerodynamikę. Efektywność energetyczna tego pojazdu pozostaje niekwestionowana, niezależnie od rodzaju wykorzystywanej energii. To osiągnięcie sprawia, że Master wyróżnia się w segmencie dostawczych samochodów.

Zobacz wydarzenia społeczności Renault i Dacia

Ekologia i ekonomia

Innowacyjność rozciąga się również na platformę tego pojazdu. Multienergetyczna oferta obejmuje silniki wysokoprężne Blue dCi o mocy od 105 do 170 KM, charakteryzujące się obniżonym zużyciem paliwa i niskimi emisjami CO2. Dla tych, którzy kierują się ekologią, dostępne są również silniki elektryczne o mocy 96 lub 105 kW, z akumulatorami o pojemności 40 lub 87 kWh. Ten ostatni zapewnia imponujący zasięg ponad 410 km w cyklu WLTP. Dodatkowo, dla entuzjastów technologii wodorowej, dostępna jest wersja z napędem wodorowym.

Kluczowym elementem udoskonalenia Mastera jest także nowa, 9-stopniowa automatyczna skrzynia biegów. Ta zmiana nie tylko zwiększa komfort prowadzenia, ale także wpływa pozytywnie na osiągi samochodu.

Śledź nas na Facebook’u

Renault Master – bezpieczeństwo to priorytet

Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów to priorytet, który przyświecał twórcom Renault Master 2024. Dwadzieścia zaawansowanych technologicznie systemów wspomagania prowadzenia gwarantuje optymalny poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo, innowacyjny aktywny układ hamulcowy poprawia skuteczność hamowania niezależnie od masy przewożonego ładunku. Skraca czas reakcji o połowę i zwiększa komfort prowadzenia.

Historia Renault Master to historia ciągłego doskonalenia. Każda generacja to krok naprzód w innowacjach, a czwarta nie jest wyjątkiem. Nowoczesny design, multienergetyczna efektywność i zaawansowane technologie sprawiają, że Renault Master to nie tylko dostawczy samochód – to mobilne rozwiązanie dla nowoczesnych przedsiębiorstw.

Źródło: Renault

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *