Relacje

W poszukiwaniu wiosny – 16.03.2024

Grupa Duster Off Road Team Poland wyruszyła na kolejny weekendowy wyjazd – pełni entuzjazmu i gotowi na nowe przygody. Tym razem ich trasa po Jurze przebiegała pod hasłem „W poszukiwaniu wiosny”, oferując nie tylko ekscytujące przeżycia terenowe, ale także możliwość cieszenia się wiosenną aurą i przyrodą.

Off-Road Dacia Duster – pytania i odpowiedzi

Zapakowani po brzegi, zaopatrzeni w różne smakołyki, z zapasowym paliwem i niezbędnym wyposażeniem off-roadowym, członkowie zespołu ruszyli w drogę. Nie tylko w poszukiwaniu wiosny. Ich dusterowe pojazdy, solidnie przygotowane do pokonywania trudnych terenów, były gotowe na każde wyzwanie.

W poszukiwaniu wiosny – jurajskimi szlakami

Podczas podróży po malowniczych szlakach Jurajskiego Parku Krajobrazowego, członkowie zespołu mieli okazję odkrywać piękno wiosny w pełnej krasie. Rozbudzająca się przyroda, kwitnące kwiaty i świeże powietrze sprawiały, że każdy kilometr był nie tylko wyzwaniem terenowym, ale także przyjemnością dla zmysłów.

Daj nam suba na YT!

W poszukiwaniu nowych szlaków i zakątków, zespół przemierzał różnorodne tereny, pokonując kamieniste ścieżki, przeprawy przez strumienie i wyzwanie stromych zboczy. Każdy moment był okazją do doświadczania prawdziwej przygody i zbliżania się do natury w jej najbardziej dzikiej formie.