Alpine

Alpine A110 dostępny w wyścigowych barwach

Alpine wzbogaciło swoją ofertę atelier o specjalne fabryczne oklejenia samochodu, które nadają każdemu A110 wyjątkowy charakter. Trzy ekskluzywne wzory barw inspirowane legendarnym DNA Alpine to: French Signature, Racing Heritage i US Racing 2023.

US Racing 2023, będące repliką A110 GT4 które zdobyło podium na Pikes Peak, przynosi na drogi inspirację z legendarnego wyścigu górskiego. W Polsce właśnie zadebiutowało Alpine A110 z naklejką US Racing 2023. Odwzorowuje barwy A110 Pikes Peak, który w czerwcu 2023 roku podbił serca fanów, bijąc rekord w kategorii i zdobywając miejsce na podium.

Niezwykłe oklejenie US Racing 2023, dostępne dla A110 w kolorach Biel Alpejska i Biel Opalizująca, odzwierciedla ducha wyścigowego, który sprawił, że Alpine stało się legendą.

Zobacz najnowsze wydarzenia społeczności Renault i Dacia

Oprócz tego, Alpine oferuje również inne opcje oklejenia, takie jak French Signature i Racing Heritage. French Signature podkreśla francuską elegancję auta poprzez trójkolorową linię biegnącą od maski do dachu oraz motyw płatków śniegu wykorzystywany w Formule 1. Oklejenie Racing Heritage natomiast nawiązuje do historii marki, z datą jej narodzin umieszczoną na masce oraz pasami w stylu „vintage” biegnącymi przez cały samochód.

Dzięki tym unikatowym oklejeniom, każdy Alpine A110 może wyrazić swoją osobowość. Nowe barwy łączą w sobie zarówno elegancję, jak i ducha wyścigowego, który uczynił markę Alpine legendą na światowych torach.

Zródło: Renault