Dacia

Nowa Dacia Spring – jeszcze atrakcyjniejszy elektryk

Dacia, nie zwalnia tempa! Właśnie wprowadza na rynek odświeżoną wersję swojego hitowego elektryka. Oto Nowa Dacia Spring! Jeszcze bardziej elektryzująca, a także jeszcze atrakcyjniejsza od poprzedniczki.

Dacia Spring: Sukcesy i Nagrody

Dacia Spring 2024 – cena i gama

Od momentu debiutu w 2021 roku Dacia Spring zyskała wielkie uznanie. Zdobyła serca użytkowników co sprawiło, że stała się trzecim najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym w Europie w latach 2022 i 2023. Spring został także uhonorowany licznymi nagrodami. Minimalny ślad węglowy, jaki zostawia Spring sprawił, że model został doceniony przez Green NCAP w 2022 roku, przyznając najwyższą ocenę – 5 gwiazdek.

Nowa Dacia Spring – odpowiedź na Potrzeby Użytkowników

Renault Kiger – większy brat Springa i Kwida

Dacia Spring od samego początku była odpowiedzią na potrzeby użytkowników, szukających prostej, ale nadal przystępnej cenowo i wydajnej mobilności zeroemisyjną. Świadczą o tym dane, które charakteryzują typowych posiadaczy Spring-a. Każdy użytkownik pokonuje dziennie trasę o średniej długości 37 km, pokonywane z prędkością 37 km/h. Co istotne, w 75% przypadków samochód jest ładowany w miejscu zamieszkania.

Nowa Dacia Spring: Kolejny Krok Naprzód

Teraz Dacia podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, prezentując nową wersję modelu Spring. Zmiany obejmują całkowicie zmieniony design, który nadaje pojazdowi jeszcze większą atrakcyjność. Wnętrze pozostaje przestronne, a dodatkowo pojawiły się liczne pomysłowe rozwiązania, czyniące jazdę jeszcze bardziej komfortową i praktyczną. Pojawił się zdigitalizowany 7-calowy zestaw zegarów, a także 10-calowy system multimedialny!

Zwiększona Wszechstronność i Efektywność

Dacia Duster 3 w terenie – pierwszy test off-road

Silnik o mocy 65 KM sprawia, że Dacia Spring staje się jeszcze bardziej wszechstronny. Jednak mimo wzrostu mocy, nadal zachowuje niskie zużycie energii, co wynosi 14,6 kWh/100 km w cyklu mieszanym WLTP. To kolejny krok w dążeniu do zapewnienia ekologicznej mobilności bez rezygnacji z wydajności.

Przystępność Cenowa – Wizytówka Dacii

Należy podkreślić, że mimo wszystkich udoskonaleń, Dacia Spring nadal pozostaje najbardziej przystępnym cenowo modelem na rynku samochodów w 100% elektrycznych. To jedna z głównych cech, wyróżniających tę markę na tle konkurencji. Dacia Spring kontynuuje swoją misję dostarczania mobilności zeroemisyjnej, jednocześnie zachowując przystępną cenę. Od momentu premiery Dacia Spring znalazła 140 tysięcy nabywców.

Zródło: producent