DaciaRenault

Plebiscyt Auto Lider 2024 – nagrody dla Renault Master i Sandero Stepway

Plebiscyt Auto Lider 2024 to już 22 edycja tego prestiżowego konkursu. Konkurs jest organizowany przez dwa znaczące media motoryzacyjne w polsce – tygodnik Motor i serwis magazynauto.pl. W tegorocznej edycji, która zakończyła się 29 lutego, nagrodzone zostały samochody w 16 kategoriach. Wśród nagrodzonych znalazły się Renault Master i Dacia Sandero Stepway.

Docenione przez użytkowników

Plebiscyt Auto Lider 2024 jest już stałym punktem wśród ważnych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce. Pierwotnie był organizowany przez magazyn Auto Moto. Z czasem patronatem plebiscyt objęły także Motor i serwis magazynauto.pl. Obecnie w konkursie brane są pod uwagę głosy czytelników obu serwisów, a tych oddano w tej edycji około 50 tysięcy. W najważniejszej kategorii, czyli Premiera Motoryzacyjna, nagroda przypadła Fiatowi 600e. „Pięćsetka” została zarazem najlepszym miejskim autem. W kategorii aut kompaktowych wygrał Opel Astra, natomiast w klasie średniej triumfowała Skoda Superb.

Zobacz najnowsze wydarzenia społeczności Renault i Dacia

Nagrody dla Renault Master i Dacia Sandero Stepway

W tegorocznej edycji plebiscytu Auto Lider 2024, zwycięstwo odniosły dwa modele samochodów marki Renault. W kategorii auto dostawcze triumfował Renault Master, natomiast w kategorii miejski crossover/SUV zwyciężyła Dacia Sandero Stepway. Ogłoszenie wyników miało miejsce podczas uroczystej gali finałowej, która zgromadziła przedstawicieli branży motoryzacyjnej. Statuetkę dla laureata w kategorii miejski crossover/SUV – Dacii Sandero Stepway, odebrała Agnieszka Łyżwińska, Dyrektor Zarządzająca Dacia East, natomiast nagrodę dla najlepszego modelu w kategorii auto dostawcze – Renault Master, odebrał Tomasz Mróz, Dyrektor Wykonawczy Renault w Polsce i krajach bałtyckich. To wyróżnienie potwierdza, że modele z grupy Renault cieszą się uznaniem wśród ekspertów oraz klientów.

Śledź nas na Facebook’u

Zdjęcia: producent