RelacjeSpołeczności

Sosnowiec wciąga! 28.01.2024 [film]

W ostatni styczniowy weekend ekipa Duster Off Road Team Poland odbyła drugą w swojej historii wyprawę terenową w okolice Sosnowca. Zafascynowani pasją do off-roadu i dążeniem do odkrywania nowych możliwości swoich pojazdów, entuzjaści zrzeszeni w grupie podjęli wyzwanie pokonania trudnych tras i terenów podczas pełnej emocji przygody.

Wyruszając z determinacją i gotowością do wyzwań, członkowie Duster Off Road Team Poland zebrali się wczesnym porankiem na punkcie zbiórki w Sosnowcu. Prowadzeni przez Dragona, który już po raz drugi oprowadza nas po zakamarkach Sosnowca, Dusterowicze mieli okazję zmierzyć się wymagającymi wyzwaniami terenowymi. Zamarznięte brody, wymagające błota i strome podjady to tylko kilka z wyzwań na jakie mogli liczyć obecni.

Standardowo wyjazd skończył drobnymi zniszczeniami, połamanymi plastikami a nasza Dusterowa Zmota 2023 ukręciła przegub.
To nie tylko jazda terenowa, to także możliwość spędzenia czasu z przyjaciółmi, dzielenie się pasją i tworzenie niezapomnianych wspomnień. Zresztą więcej zobaczycie na filmie!