AlpineWydarzenia

II Międzynarodowy Zlot Alpine: Pasja i Adrenalina – 26-27.08.2023

Wspólnota pasjonatów samochodów Alpine z całego świata będzie miała niepowtarzalną okazję uczestniczyć w spektakularnym wydarzeniu, jakim będzie II Międzynarodowy Zlot Alpine, zorganizowanym przez Grupę Pietrzak. To nie tylko spotkanie fanów wyjątkowych aut, ale także okazja do dzielenia się pasją, doświadczeniami i emocjami, jakie niosą ze sobą te unikalne pojazdy.

Historia Marki Alpine

Marka Alpine, znana z wyjątkowej gamy sportowych samochodów, ma bogatą historię sięgającą lat 50. XX wieku. Jej założycielem był Jean Rédélé, który postawił na lekkość, osiągi i elegancję w projektowaniu pojazdów. Pierwsze modele Alpine zdobyły serca wielu miłośników sportowej jazdy oraz wyścigów. W latach późniejszych marka przeszła różne fazy, ale jej duch i idea nadal żyją w sercach wielbicieli motoryzacji. To właśnie dla nich organizowane są wydarzenia takie jak Zlot Miłośników Marki Alpine.

Zobacz więcej wydarzeń ze świata Grupy Renault

Zlot Miłośników Marki Alpine – Spotkanie Pasji i Emocji

Podczas zlotu uczestnicy mają możliwość obejrzenia różnych modeli Alpine, między innymi:
– nowy model Alpine A110 R
A110 1300S Works, z 1965r.
A110 1800 Gr. IV „1973 Alpine Rally” – zdowyca m.in. Mistrzostwa Świata WRC 1973r.
Alpine-Renault A110 1800 Gr. IV „Morocco Rally 1974”

Zlot Miłośników Marki Alpine, to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga miłośników sportowej motoryzacji z całego świata. To okazja nie tylko do podziwiania pięknych modeli Alpine, ale także do dzielenia się doświadczeniami, wiedzą i pasją.

Miejsce i termin zlotu

II Międzynarodowy Zlot Alpine odbędzie się przy okazji imprezy „MotoClassic Wrocław” i potrwa od 26 do 27 sierpnia 2023 roku.
Międzynarodowy Zlot Miłośników Marki Alpine, zorganizowany przez Grupę Pietrzak, to wyjątkowe wydarzenie, które łączy nie tylko pasjonatów marki Alpine, ale także sportowej motoryzacji. To okazja do podziwiania pięknych samochodów, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz tworzenia trwałych więzi w społeczności miłośników motoryzacji. Grupa Pietrzak, jako pionierzy pasji motoryzacyjnej, tworzy niezapomniane chwile dla wszystkich uczestników, wpisując się w historię kultury motoryzacyjnej w Polsce.

Śledź nas na Facebook’u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *