Renault

Nowy Renault Captur

Od chwili swojego debiutu na rynku aż 10 lat temu, Renault Captur zdobył serca kierowców na całym świecie. Ten wszechstronny samochód segmentu B stanowi nie tylko przykład doskonałego połączenia kompaktowych wymiarów nadwozia z przestronnym wnętrzem, ale także symbol pełni życia i nieograniczonych możliwości. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom klientów, Captur oferuje modułową budowę, umożliwiającą łatwe dostosowanie się do zmieniających się warunków i preferencji. Od miejskiej dżungli po nieznane szlaki. Ten model doskonale sprawdza się zarówno w krótkich przejażdżkach po mieście, jak i w długich podróżach. Wysoko umieszczony fotel kierowcy, zapewniający nie tylko wygodę, ale również doskonałą widoczność na drogę. To jedna z licznych cech docenianych przez użytkowników.

Błyskawiczny sukces handlowy, który odniósł Renault Captur już od samego początku, świadczy o jego niezaprzeczalnej popularności oraz wszechstronności. Z ponad 2 milionami sprzedanych egzemplarzy w 90 krajach na całym globie, ten samochód jest prawdziwym przykładem ikonicznego modelu, który niezmiennie trafia w gusta kierowców z różnych zakątków świata.

Dacia C-Neo – cena i premiera

Nowy design, sprawdzone rozwiązania Renault Captur

Renault Captur, zgodnie z nową estetyką marki, kontynuuje swoją ewolucję jako kolejny symbol doskonałego połączenia elegancji i funkcjonalności. Pod przewodnictwem Gillesa Vidala, dyrektora designu Renault, nowy model prezentuje się jeszcze bardziej intrygująco. Z napiętymi liniami nadwozia i precyzyjnie dopracowanymi detalami wpasowuje się w nową tożsamość Renault. Nowy przód nadaje Capturowi jeszcze bardziej prestiżowy wygląd, uzupełniając jego charakterystyczne cechy o nową, dynamiczną odsłonę.

Wiodącą pozycję na rynku miejskich SUV-ów, których udział stanowi aż 50% w segmencie B i 30% na całym rynku samochodowym, Renault Captur zamierza utrzymać dzięki szeregowi innowacji i ulepszeń. Jego uniwersalny charakter, dwukolorowe nadwozie oraz niezwykle przestronne i pomysłowe wnętrze z zaawansowanym technologicznie wyposażeniem stanowią kluczowe atuty tego modelu. Jednak nowy Renault Captur nie tylko kontynuuje tradycję swoich poprzedników, ale także wzbogaca ją o nowe, niezwykle atrakcyjne elementy.

Dacia Duster I ph3 – nieznane oblicza Dustera, część 1

Duch Alpine w nowym Renault Captur

Esencja Alpine, charakteryzująca się połączeniem elegancji i sportowego charakteru, została wprowadzona do wnętrza i nadwozia nowego modelu. Nadaje mu jeszcze bardziej wyrazisty wygląd. Nowe tapicerki i ekrany na desce rozdzielczej podnoszą poziom atrakcyjności wnętrza. Tworzą środowisko, które zachwyca zarówno wzrok, jak i zmysły użytkowników.

Najbardziej zaawansowane technologie, takie jak system multimedialny openR link z wbudowaną wyszukiwarką Google oparty na Android Automotive 12, stawiają nowego Renault Captura na czele innowacyjności w segmencie B. Dodatkowo, nowa architektura systemów elektronicznych zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki systemom wspomagania najnowszej generacji, czyniąc jazdę bardziej komfortową i bezpieczną dla kierowców i pasażerów.

Szeroka gama silników

Jednym z najbardziej rewolucyjnych aspektów Nowego Captur jest jego szeroka gama silników, obejmująca w zależności od rynku, aż pięć różnych jednostek napędowych. Jednak to napęd E-Tech full hybrid, dysponujący mocą 145 KM, wyłania się jako klarowny faworyt. Zdobył serca ponad 41% klientów we Francji.

Nowy Renault Captur nie tylko oferuje zaawansowane silniki, ale także zapewnia jeszcze większą przyjemność z jazdy i dynamiczne zachowanie na drodze. Wszystko dzięki zmodyfikowanemu układowi jezdnemu i kalibracji wspomagania układu kierowniczego. Te ulepszenia sprawiają, że każda podróż staje się niezapomnianym doświadczeniem, a prowadzenie staje się jeszcze bardziej płynne i precyzyjne.

Czarnogóra i Bośnia, off-roadowa Wielkanoc

Renault Captur – samochód dla wymagajacych użytkowników

Aby sprostać różnorodnym warunkom drogowym, Nowy Renault Captur wyposażono w system Extended Grip, który zapewnia optymalny napęd w każdych warunkach. Bez względu na to, czy to deszcz, śnieg czy niepewne podłoże, ten system gwarantuje bezpieczeństwo i pewność jazdy. Podnosi komfort podróżowania do zupełnie nowego poziomu.

Nowy Renault Captur trafia do salonów w Europie już w kwietniu tego roku. Gotowy, by zrewolucjonizować doświadczenie jazdy w segmencie miejskich SUV-ów. Zawierając w sobie nie tylko innowacje technologiczne, ale także elegancję i wyrafinowanie, jest to samochód, który wzbudza pożądanie i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

Śledź nas na Facebook’u

Ponad 10 lat temu marka Renault wyłamała się z kanonów obowiązujących wówczas w segmencie B i zaproponowała model Captur. Samochód o nowym DNA, dający pełnię życia. Do realizacji tej wizji przyczynił się maksymalny poziom komfortu. Wśród nich wysoko umieszczony fotel kierowcy oraz przestronne, modułowe wnętrze, które wpasowało się w styl życia i kierowców, i pasażerów. A to wszystko w kompaktowym nadwoziu o długości 4,23 m. Captur odniósł sukces i sprzedał się w liczbie ponad 2 milionów sztuk. Dziś nadal wyróżnia się na tle rynkowej oferty. To samochód, który jest w zgodzie z duchem epoki: ma wyrazisty design, napęd E-Tech full hybrid, a także system openR link z wbudowaną wyszukiwarką Google. Jest wyposażony w przydatne technologie, cenione przez klientów.
Fabrice Cambolive, dyrektor generalny marki Renault

Żródło: producent